ממה מושפעת חוויית הקניה בחנויות

אנו חברה צרכנית. בגין עובדה זו מתקיימת תחרות רבה ללכידת תשומת לב הלקוחות על ידי בעלי העסקים והחנויות אשר מציעים את מרכולתם ומעוניינים להיחשב כמה שיותר אטרקטיביים בשוק ביחס למתחריהם. כדי לזכות באטרקטיביות יש דרכים רבות בהן ניתן לפעול. לדוגמה: ניתן להשקיע בשיווק איכותי וייחודי, ניתן למכור במחירים נמוכים ולערוך מבצעים, ניתן להעניק שירות עד לבית, ניתן להציע זמינות בכל שעות היממה ועוד.

למשוך לקוחות באמצעות חוויית קניה

דרך נוספת למשוך לקוחות היא להעניק להם חוויית קניה מהנה אשר תישאר חרוטה בזיכרונם ו/או בליבם ותגרום להם להגיע אלינו, בעלי העסקים, שוב ושוב, וכן לספר עלינו למכרים ולבצע בכך שיווק משני לעסק. הכוונה בחוויית קניה היא שבזמן שהלקוח שוהה בעסק שלנו על מנת לבדוק את אפשרות הרכישה מאתנו, הוא יחוש רגשות חיוביים כתוצאה מדברים שונים שיבוא איתם במגע – הן פיסיים והן רגשיים. לדוגמה: שירות אמין מקצועי ויעיל שבאמצעותו מעניקים ללקוח את ההרגשה שהוא חשוב לנו, שאכפת לנו ממנו ושאנו מכבדים אותו, את זמנו ואת כספו. דוגמה נוספת: חוויה כלל חושית באמצעות הפצת ריח משכר (ריח של בושם, ריח של מאפים, קפה וכדומה), השמעת מוסיקה בסגנון המתאים לאופי החנות והלקוחות (מוסיקה רגועה בחנות לבגדי נשים מבוגרות, מוסיקה קצבית לבגדי נוער וכדומה), התנסות במוצרי איפור, ואף הצעה לטעימות של מזון ומשקה.

ארגון וסדר – איך הם מתקשרים לחוויית קניה

רבות הדרכים והאטרקציות בהן ניתן להעשיר את חוויית הקניה. דרך נוספת, פשוטה לכאורה ושאיננה תופסת מקום גדול בתודעתנו אך אנו בהחלט חשים בה היא – סידור ותצוגת הפריטים המוצעים למכירה. הכוונה היא לאו דווקא לעיצוב ולסידור מתוחכם אלא הדגש הוא יותר על הארגון והסדר של הפריטים המאפשר גישה נוחה להיכרות עם המוצרים. ניתן להבחין בכל חנות המציעה פריטים למכירה, במגוון מערכות מידוף אשר עליהן מונחים ומוצגים הפריטים הללו. קיימת חשיבות רבה לסוג ומראה המידוף, לחוזק שלו ויכולתו לשאת מגוון משקלים, לתחזוקה שהוא דורש, לנפח האחסון שניתן לקיים בו, לאפשרויות הטכניות של מיקומו בתוך מרחב החנות וכדומה.

זקוקים לפתרונות תצוגה, אחסון וגם ארגון יעיל עבור בית העסק שלכם, המפעל או החנות שברשותכם? מידופים היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. החברה מציעה מבחר של פתרונות לבתי עסק, תוך שימת דגש רב מאד על איכות ברמה גבוהה ועל התאמתו של הפתרון אל הצרכים הקיימים. לסקירת קטלוג המוצרים, לחצו כאן, ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 09-8848778

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

למידע נוסף והצעת מחיר צור קשר

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן