רב תא – פתרון נהדר לאחסון פריטים שונים

רב תא הינה מערכת של קופסאות, לרב עשויות מסוג של פלסטיק, המוצעות בגדלים שונים והמחוברות האחת לשנייה באופן מודולארי ומשמשות לאחסון פריטים שונים כגון: חרוזים המשמשים ליצירת תכשיטים, תרופות בבתי מרקחת, ברגים, מסמרים וכדומה בחנויות לחומרי בנין, שלל דברי מתיקה בחנויות ממתקים ועוד. ניתן להשתמש במערכת רב תא במקומות שונים, כחלק ממידוף קבוע ואף נייד, לדוגמה: בחנות או בעסק מסוים, במחסן פרטי בבית ואף בתוך רכב שרות (ואז ניתן אף להשתמש בסגר לקופסאות).

יתרונות לשימוש במערכת רב תא

לשימוש במערכת מודולארית זו של קופסאות המגיעות בגדלים שונים יש יתרונות רבים ואפשרויות לאחסון מגוון פריטים. ראשית, בזכות הגמישות וההיצע של מגוון הגדלים ובזכות המודולאריות מתאפשר ניצול מקסימאלי של מקום ושל נפח אחסון.

יתרון משמעותי נוסף לשימוש ברב תא הוא החזית השקופה של הקופסאות שבאמצעותה ניתן לראות מהי התכולה שבקופסה ללא צורך לפתוח אותה וכן ניתן לפקח ולעקוב אחר הכמות והתוכן שבה. יתרון זה מוביל לשמירה על סדר וארגון תמידי ועל שימוש יעיל בפריטים השונים ואיתורם המהיר. כמו כן הגישה אל הקופסאות היא נוחה ופתיחתן יעילה. החומר ממנו הן עשוי הוא יציב וחזק ואינו דורש תחזוקה. הקופסאות סגורות היטב כך שתוכנן אינו מתמלא באבק ולכלוך וכך נשמר נקי ואסתטי. לרב מגיעות הקופסאות בגוונים ניטראליים – לבן או קרם כך שהמראה שלהן יוכל להשתלב תמיד בכל מקום ובכל עיצוב.

עלות רב תא

קיימים מגוון מערכות רב תא, העשויות מחומרים קשיחים ועמידים ומוצעות במחירים שונים. לשאלה כמה עולה רב תא אין תשובה אחת. כאשר יש צורך ורצון ברכישת רב תא מחיר של מערכת שכזו ייקבע בהתאם למספר הקופסאות שיהיו בה, גודלן, החומר ממנו הן עשויות והאם נדרשים גם אביזרים נלווים. עבור מערכות שונות של רב תא מחירים שונים. לפיכך כדאי ליצור קשר עם חברה מקצועית שמייצרת ומספקת מערכות רב תא מגוונות ולהתייעץ עם בעלי המקצוע שבה לגבי תכולת וסוג המערכת המתאימה לכם. באופן זה תוכלו לדעת במהירות ובוודאות את מחירה.

זקוקים לפתרונות אחסון יעילים וגם אסתטיים מאד? מידופים היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. החברה מעמידה לרשותכם מגוון רחב של פתרונות בהתאמה מלאה לכל צורך, תוך שימת דגש על איכות גבוהה ועל מחירים אטרקטיביים ללקוח. לסקירת קטלוג המוצרים, לחצו כאן, ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 09-8848778

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

למידע נוסף והצעת מחיר צור קשר

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן