אחסון באמצעות ארקליות

כאשר מדובר על ארקליות לאחסון, מדובר בעצם על מיכלים המיוצרים מחומר קשיח ובגדלים שונים, כאשר החזית העליונה שלהם וחלק מהחזית הקדמית פתוחים באופן כזה שניתן להעמידם אחד ליד השני או אחד מעל לשני ועדיין לראות את התכולה. ניתן לאחסן בהם מגוון של פריטים בהתאם לגודלם: חומרי בנין, חומרי יצירה, מוצרי כתיבה וכדומה. כמו כן ניתן אף להיעזר במחיצה או במגוון קופסאות קטנות לארגון הפנימי של הארקלית.

את הארקליות ניתן לארגן ולמקם על גבי מתקנים המיועדים לכך כגון: מתלים, מעמדים, ארונות, ועגלות. בדרך זו מרוויחים ניצול יעיל של שטח האחסון וכן התמצאות נוחה ויעילה. כך גם ניתן ליצור קבוצות של מספר ארקליות המאוגדות יחדיו כמערכת אחת ואם נדרש, אף לשנע אותה ממקום למקום במרחב.

היכן ניתן להשתמש בארקליות

היות והארקליות הינן פריט אחסון חזק ועמיד שניתן להשיג בגדלים שונים, קל לשלבן בכל מקום וחלל אשר נדרש לאחסן בו פריטים שאינם גדולים במיוחד באופן כזה שהשימוש בהם יהיה נח ויעיל תוך כדי שמירה על סדר וארגון. מקומות שיכולים להנות משימוש במערכות של ארקליות בגדלים שונים הם: מחסנים (בבתים פרטיים, עסקים, מוסדות ציבוריים), מפעלים, מעבדות, מוסכים, חנויות המציעות פריטים למכירה. בכל המקומות הללו, אחסון ותצוגת הפריטים בתוך הארקליות חשובים מאוד משום שכך ניתן לראות את כל הפריטים, מסודרים לפי נושא, ניתנים להוצאה והכנסה בקלות וכן ניתנים לפיקוח ומעקב אחרי הכמות.

כיצד משתלבות הארקליות מבחינה עיצובית

הארקליות מיוצרות לעיתים בגוונים שונים – עובדה המסייעת הן לפן האסתטי והן להתמצאות ולארגון. שילובי צבעים מתקיימים גם באופן טבעי כאשר מאחסנים במספר ארקליות פריטים השונים בצבעם ובצורתם. המראה שנוצר מספק לכשעצמו הרבה ענין ויופי. כמו כן, בהיותן מוצר מודולרי מתאפשרת גמישות רבה בשימוש כך שגם במידה ונוצרים זמני רכישה שונים, המראה ההרמוני הכללי אינו נפגם.

חשוב: בטרם רכישת ארקליות כדאי לבדוק התאמה בינן לבין המקום בו הן יוצבו. אם מדובר על מדפים – יש להתאים את גודלן ולחשב נכון את מספר היחידות היכולות להתקיים ביחד במקום זה.

מעוניינים לרכוש ארקליות לעסק שלכם? איכותן הגבוהה חשובה לכם וגם מחירן הנוח? מידופים היא הכתובת המתאימה לפנות אליה ולהיעזר בשירותיה. החברה מציעה מגוון רחב של פתרונות אחסון לבתי עסק, לרבות ארקליות המיועדות לעסקים שונים. לסקירת קטלוג המוצרים, לחצו כאן, ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 09-8848778

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

למידע נוסף והצעת מחיר צור קשר

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן