טלפון משרד: ל-09-8848778 | מספר נייד: 054-374-4744

מי צריך מדפים למחסן?

בכל עסק ובכל בית פרטי יש צורך במקום אחסון. בין אם מדובר במחסנים פרטיים או במחסנים מסחריים לאחסון ציוד וסחורה – יש צורך לארגן את המחסנים באופן שהחלל ינוצל בצורה היעילה ביותר, ולצורך כך יש להתקין במחסנים מדפים. לכל מחסן יש דרישות ומאפיינים ייחודים, והמדפים במחסן מהווים נדבך עיקרי באפיון הפונקציונליות של המחסן.

מידוף למחסן מיועדים לארכיונים,

משרדים, ספריות, מפעלי תעשיה, מדפי תצוגה  לחנויות,  סופרמרקטים, מחסנים ועוד. חשוב לתכנן היטב את פתרונות האחסון ואת המדפים בכדי לשמור על סדר וארגון

הסחורות בעסק ולאפשר איתור ושליפה מהירים של הסחורה.

ישנם סוגים רבים של מדפים למחסן. רוב המדפים עשויים ממתכת המבטיחה עמידות של המדף הן מבחינת משקל הנשיאה והן מבחינת הבלאי. בנוסף, יש צורך להתאים את המדפים למבנה המחסן ולחומר ממנו עשוי המחסן (בטון / לבנים / עץ / פלסטיק וכו').

מדפים לעומסים קלים

קיימות מערכות מדפים לעומסים קלים בין 100 קילוגרם ל-500 קילוגרם למדף. מערכות אלה מתאימות לאיחסון ידני של סחורה בתפזורת וחוסכות שטח רצפה בכך שמנצלים ‏את גובה החדר לאיחסון. מדובר בהרכבה פשוטה ומהירה היוצרת מראה אסתטי ומאפשרת גישה למדפים משני הצדדים.

מדפים לעומסים כבדים

‏כאשר מדובר במשקלים כבדים של 1000 עד 5000 קילוגרם, קיימות מערכות יעודיות לעומסים אלה. מערכת מדפים זו מתאימה להעמסה ופריקה באמצעות מלגזה, אך ניתן להעמיס ולפרוק גם בכל דרך אחרת. פתרון אחסון זה מאפשר ‏אחסון של פריטים רבים, ויחד עם זאת ‏מאפשר גישה נוחה ופשוטה לסחורה.

היכן ניתן להזמין מדפים למחסן

קיימים בתי עסק ויצרנים רבים של מדפים, המתמחים בהקמת מערכות מידוף למחסן ולעסק. מדפים למחסן בנתניה ובמרכז ניתן להזמין גם אונליין באתרים נבחרים כגון אתר ״מידופים״ הממוקם באזור נתניה ומספק פתרונות איחסון לעסקים ולבתים פרטיים באזור נתניה והמרכז.

בנוסף ניתן גם להזמין חלקי מדפים להרכבה עצמית, פתרון המתאים למי שיש לו את הכלים והידע הבסיסי הדרוש כדי להרכיב מדפים בשיטת ״עשה זאת בעצמך״.

מדפים למחסן בנתניה ובמרכז ניתן להזמין לא רק אונליין, אלא גם אצל בעלי מקצוע העובדים עם ״מידופים״, המתמחים במדפים ובמידוף של מחסנים וחנויות.

חברת מידופים